Ukoliko imate nekih pitanja ovde mozete pronaći odgovor.

Ekcem kod dece

Više
7 godina 4 dana pre #713 od gorskicar
Replied by gorskicar on topic Ekcem kod dece
Poštovana,

Nažalost, beba je još uvek isuviše mala. Kada bude napunila 9 meseci, ukoliko do tada ne rešite problem sa ekcemom, javite se. Za sada ne preporučujemo tretman našom kremom.

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
7 godina 4 dana pre #712 od Ika86
Replied by Ika86 on topic Ekcem kod dece
Zanima me da li ovaj melem moze da se koristi kod bebe koje imaju 3 mesca? Moja beba ima ekcem na licu, vratu, laktovima i na kolenima :(
Hvala puno na odgovoru

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
11 godina 3 nedelja pre - 4 meseci 2 nedelja pre #449 od gorskicar
Replied by gorskicar on topic Ekcem kod dece
Nedeljnu dana je isuvise malo vremena za  tretman ekcema . Budite strpljivi, rezultati ce doci. Nemate potrebe mazati nikakvim drugim kremama, narocito ne onim koje sadrze kortikosteroide. Moze jedino Pantenol kreme, u toku dana, tanko, preko.
Last edit: 4 meseci 2 nedelja pre by gorskicar.

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
11 godina 3 nedelja pre #447 od mlujan
Replied by mlujan on topic Ekcem kod dece
DA javim da je danas oko nedelju dana kako mazemo melem. Promena nazalost nema za sada. I dalje svrbi i cese se, ekcem se jos i prosirio, pozadi na vratu. Svu hemiju i sintetiku smo izbacili, kupamo se kozijim sapunom i ne peremo ruke, njih samo vodom...izbacili cokoladu, belo brasno, citruse, uzmemo malo kivija samo i jabike i pijemo Imuno sirup i NISTA, jos nema nikavog poboljsanja. Inace je zdrav, nema kijavice ni kaslja vec mesec dana (od kako smo na homeopatiji), sve je na kozi.... Homeopata misli da je to dobar znak, podrzava vas melem i insistira na tome da ne koristimo nikakve kortikosteroidne kreme....Sta vi kazete? Ocajna mama...

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
11 godina 1 mesec pre #434 od mlujan
Replied by mlujan on topic Ekcem kod dece
Hvala vam na brzom odgovoru. Iskreno, ja mu utrljavam 2 puta dnevno u tankom sloju, ujutru i uvece pred spavanje, zali se da mi jako misrise pa cekam da se navikne dok ne predjemo na lice:::))). Javicu kako napredujemo, hvala jos jednom, zaista imam vere u ovaj lek...

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
11 godina 1 mesec pre #433 od gorskicar
Replied by gorskicar on topic Ekcem kod dece
Da, dobro ste postupili, nemojte da prelazite i da tretirate regiju lica i glave dok nakon 5-7 dana ne vidite reakciju na telu. Mazete jednom dnevno u tankom sloju, utrljavate. Najbolje pre spavanja. Od odeće isključivo koristite pamuk, nikako sintetika. Prilikom kupanja, NE trljati tretirana mesta sapunom, šamponom i sl. Izbegavati maksimalno dodir tretiranih regija sa bilo kakvim hemikalijama. Voda NE smeta.
Koristite i dalje Imunostimulatore i rezultati će doći nakon 2-3 nedelje.

Savet: Ako je površina šake Vašeg deteta 1% površine kože njegovog celog tela, NESMETE u isto vreme tretirati više od 3% njegove kožne površine. (dakle površinu koju bi pokrile njegove 3 šake).
Zahvalnice:: mlujan

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
11 godina 1 mesec pre #432 od mlujan
Replied by mlujan on topic Ekcem kod dece
cekam Vas odgovor...

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
11 godina 1 mesec pre #431 od mlujan
Ekcem kod dece was created by mlujan
Moj sin od 4,5 godina ima jako izrazene ekceme po rukama i licu (cela brada i oko usana i oko ociju), vrat i pozadi od vrata ka ledjima. Od subote koristimo vas melem za ekcem i psorijazu, ali ga aplikujem samo po rukama,strah me je da krenem i na lice, zbog ociju pre svega. Sve ga nepodnosljivo svrbi i moje pitanje je da li da se lecimo parcijalno, prvo ruke pa lice ili smem obe oblasti da mazem melemom. Dajem mu i sirup za imunitet i borimo se, ja bih sve samo da ne koristim kortikosteroide i gurnem mu bolest na unutra...Ako imate jos koji savet i predlog, samo recite. Hvala. Koliko treba vremena da pocne da se povlaci ovakav ekcem?

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Vreme kreiranja strane: 0.218 sekundi
U pogonu je Kunena Forum