Ukoliko imate nekih pitanja ovde mozete pronaći odgovor.

Gde su komentari?

Više
9 godina 8 meseci pre #585 od gorskicar
Replied by gorskicar on topic Gde su komentari?
Upozorenje se ne odnosi na to da se melem NIKAKO nesme nanositi na zdravu kožu zbog toga da nebi oštetio kožu, već zbog čisto estetskih razloga. Naime, Ihtiol kao glavni aktivni sastojak je medicinski katran, neprijatnog mirisa, crne boje.. Zamislite kako bi ste izgledali ukoliko celo lice premazete melemom?
To je glavni razlog.

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
9 godina 8 meseci pre #584 od awlgheeze
Replied by awlgheeze on topic Gde su komentari?
Hvala na odgovoru:)
Već sam dobila sugestiju da krema nije kozmetička i da se nanosi samo na područja s bubuljicama, ali pošto je celo lice pod njima, nema tu mesta za fine radove :)
Zanima me, pošto svuda piše da nema kontraindikacija, šta jer razlog za upozorenja da se melem nikako ne nanosi na zdravu kožu?

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
9 godina 8 meseci pre #583 od gorskicar
Replied by gorskicar on topic Gde su komentari?
Možete da se šminkate, slobodno ali zapamtite jednu stvar a to je da ova krema NIJE kozmetika! Dakle, pokušajte da u TANKOM sloju utrljavate samo akne i vrlo malo pored.
Jednom uveče pre spavanja je sasvim dovoljno mazanje i plus preko dana jedanput Pantenol kremu, u tankom sloju preko.

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
9 godina 8 meseci pre #582 od awlgheeze
Gde su komentari? was created by awlgheeze
Pozdrav!

Nisam sigurna zbog čega, ali u bilo koju temu da uđem, pa čak i tamo gde piše da ima 10ak komentara, uvek se pojavi samo prvi, sve ostale stranice koje bi trebalo da su ispunjene komentarima stoje prazne. Zbog čega je to tako?

Nisam našla nikakvu prepisku na temu iskustva lečenja akni melemom. Ima li neko da mi da kakvu informaciju u vezi s tim?

Takođe, zanima me mogu li da se šminkam (oči) imajući u vidu da ništa od "hemije" ne smem stavljati na lice mesec dana dok traje tretman, pa samim tim teško da mogu da skinem to bez neke kreme ili sličnog čuda...

Hvala unapred!

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Vreme kreiranja strane: 0.180 sekundi
U pogonu je Kunena Forum