Ukoliko imate nekih pitanja ovde mozete pronaći odgovor.

Odg: Kondilomi

  • gorskicar
  • Posetilac
  • Posetilac
12 godina 11 meseci pre #47 od gorskicar
Replied by gorskicar on topic Odg: Kondilomi
Nastavi sa terapijom, nanesi jos par slojeva na mesta gde je melem otpao kao i na kondilomu koja je nestala.

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

  • Marek
  • Pokretač teme
  • Posetilac
  • Posetilac
12 godina 11 meseci pre #46 od Marek
Replied by Marek on topic Odg: Kondilomi
Jutros sam se probudio i video da je melem spao sa dve kondilome!Verovatno od hodanja i okretanja tokom spavanja!Jedna mala kondiloma je nestala a druga koja je bila najveca se znatno smanjila!Koliko slojeva treba opet da nanesem na ovu kondilomu sto se smanjila i dal treba da nanosim sloj na mesto gde ove male kondilome vise nema? :-)
Havala unapred na odgovoru!

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

  • gorskicar
  • Posetilac
  • Posetilac
12 godina 11 meseci pre #44 od gorskicar
Replied by gorskicar on topic Odg: Kondilomi
Nemoj nista da diras narednih 14 dana. Slobodno neka stoji nista ne diraj. Ukoliko se skine usled pranja ili sl. nanesi jos jedan sloj preko. Imunitet pod obavezno !

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

  • Marek
  • Pokretač teme
  • Posetilac
  • Posetilac
12 godina 11 meseci pre #43 od Marek
Replied by Marek on topic Odg: Kondilomi
Naneo sam 6 slojeva i sad cekam 7 dana da melem deluje pa da skidam melem!Primetio sam da je na 3 kondilama poceo sloj melema da puca okolo kondiloma.Sam kondilom je prekriven slojem i oko 3mm oko njega.Dal je to normalno?To je verovatno od spavanja i od kretanja!Molim odgovor!
Hvala!

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

  • gorskicar
  • Posetilac
  • Posetilac
12 godina 11 meseci pre #42 od gorskicar
Replied by gorskicar on topic Odg: Kondilomi
Normalno je peckanje nakon nanosenja melema, iz tog razloga sto je koza u genitalnoj regiji tanka i osetljiva. Nanesite slojeve i nemojte nista da dirate. Prilikom pranja obratite paznju da se melem ne skine. Ukoliko se to desi nanesite slobodno jos jedan tanak sloj preko. Ostavite da deluje min. 15 dana. Nakon toga pokusajte da prstima polako skinete kondilomu. Ukoliko ne ide nemojte da vucete na silu. Sacekajte jos sedam dana i pokusajte ponovo. Za vreme tretmana obratite paznju na imunitet Vaseg organizma. Kupite nesto u apoteci na bazi propolisa ili sl.
Srdacan pozdrav.

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

  • Marek
  • Pokretač teme
  • Posetilac
  • Posetilac
12 godina 11 meseci pre #41 od Marek
Kondilomi was created by Marek
Poceo sam tretman sa staroplaninskim melemom.Imam 4 vrlo mala i jedan veci kondilom.Vec sam naneo 3 sloja i osecam peckanje u trajanju od 15 min od nanosenja svaki put.Da li je to normalno i kolike su mi sanse da nestanu kondilomi jer su stari oko 5 meseci?I zanima me da li da ih skidam na suvo posle tretmana grebuci prstima ili da pokvasim mlakom vodom?

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Vreme kreiranja strane: 0.191 sekundi
U pogonu je Kunena Forum