Ovde mozete razmeniti vaša iskustva.

Melem je spasio moju majku !

Više
10 godina 7 meseci pre - 10 godina 6 meseci pre #544 od gorskicar
Поштовани,
Баш сам се пријатно изненадила кад сам Вас коначно пронашла на интернету.
Наиме,пре неких,не сеhам се тачно колико година,можда петнаестак,моја мајка се јако мучила са куријим очима.Тада је имала седамдесетак година,а курије око је мучило најмање 45 година.Свашта је радила да би га исцелила,те неке фластере из апотеке,па је до бесвести "киселила" ноге у сланој води,а после жилетом одстрањивала задебљања где је било курије око
Мени је била страшна и помисао на то...Тако се јадна мама мучила годинама.

Онда смо случајно сазнали да постоји неки човек у Пироту који прави јако добар мелем и успешно откљања курије очи.Ја сам била доста скептична,нисам веровала да је то баш тако,али мислим,хајде нека то буде макар још један покушај више,просто да нешто радимо,јер се мама и даље мучила.Добила сам број телефона,јавио се неки старији господин,мислим да се звао Томислав.Е, по том имену сам Вас и препознала.Не мислим Вас лично,него мелем,баш тај који годинама тражим.Не знам да ли сам у праву,али мислим да је то баш тај мелем,а овај Томислав,могуhe да је дедин потомак,син или унук.

Да се вратим на мелем.Наручили смо мелем,одмах две флашице,мада сам после видела да је била довољна само једна.И...кренула сам са третманом маминог куријег ока.Не сеhам се упутства,али се сеhaм да сам јој мазала ујутро и увече 4 дана искључиво преко задебљаног слоја,онако слој на слој ујутро и увече,али то није смела да кваси.Пети дан је "киселила" ноге у води,а онда сам јој полако ноктом скидала тај слој са мелемом који је за собом повукао и део задебљале коже на куријем оку.Направили смо паузу пар дана и опет поновили поступак од 5 дана једном,па још једном,а око задебљалог слоја се појављивала млада роза нова кожа.На њу нисам смела да стављам мелем,један пут јер се створила мала раница,па смо направили паузу.

На крају се на том месту направила мала јамица,рупица и у њој нешто као трн,не сеhaм се тачно.Ја сам то само извадила ноктом и ...МАМА ВИШЕ НИЈЕ ИМАЛА КУРИЈЕ ОКО !:)
Биле смо јако среhне! Чуле смо да курије око може да се опет врати,за неких пар година,али моја мајка је живела још неких десетак година,али никад после јој се није вратило курије око.
А сад ја имам таквих проблема и стално размишљам да ли је неко наследио деду из Пирота.Распитивала сам се код нас у Шиду да ли неко има онај стари број од деде Томислава из Пирота,али нисам нашла.Тек јуче ми на ум падне интернет,да покушам и налетим на Вас! Све се подударало,и име Томислав и место Пирот и начин кориштења мелема.Можда сте Ви само његов дистибутер,али мени је то небитно,важно ми је само да сам коначно нашла онај исти ПРОВЕРЕНИ мамин мелем и да hу се решити,надам се ускоро,куријих очију које ми задају велике проблеме,јер пуно радим и стално сам на ногама.
Поздрављам Вас од срца,желим Вам пуно личне среhe,пословног успеха и свако добро од Господа,те да што више људи сазна за Ваш Старопланински мелем. Молим Вас пошаљите ми једну флашицу на моју адресу.Видеhу да ли hе ми касније требати још,али за сад толико,да пробам.

С поштовањем
Нада Ристиh
Шид
Срем,Србија

Moj pokojni deda Toma je sasluzan za ovo.
Last edit: 10 godina 6 meseci pre by gorskicar.

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Vreme kreiranja strane: 0.168 sekundi
U pogonu je Kunena Forum