Ovde mozete razmeniti vaša iskustva.

ragade na rukama

Više
9 godina 6 meseci pre #588 od emporius
ragade na rukama was created by emporius
Zadnjih 2 godine muku mucim sa ragadama na rukama,koje su pocele prvo na jagodicama pa onda i po drugim delovima prstiju.Sve je to jako bolno i neugodno tako da mi je bilo otezano kucanje po tastaturi posto sa kompjuterom radim na poslu plus nisam mogao da sviram muzicke instrumente koje inace sviram.Kod mene je generator svega bio jak stres koji imam na poslu posto radim odgovoran posao a inace sam manijak za telesnom higijenom pa se ruke veoma cesto peru i to se odrazilo sve na kozu.Probao sam svasta i nesto malo rezultata sam postizao sa beogradskim meleom ali su rane bile samo malo manje a o njihovom povlacenju i zatvaranju nije bilo govora.U nacelu mi je muka od namestenih komentara navodnih korisnika koji na sva usta hvale pojedine proizvode koji mozda nisu stetni ali nisu ni korisni uopste kao da se koristi voda.Dok nisam po preporuci cuo za ovaj melem i za melem protiv kurjih ociju.Sto se ragada tice vec vise od mesec dana nemam rane sve se pozatvaralo a koza je izgubila crvenilo i pucanje je prestalo.Svaku noc stavljam i dalje jer nisam siguran da moze da se izleci potpuno jer stresa ce uvek biti dokle god radim stoga nastavljam sa lecenjem.Preko dana obavezno izvanredna pantenol krema koju koristim 20 godina a nocu melem sa rukavicama od najlona da ne bi stradala posteljina i rezultati su stvarno tu.Tako da svima koji imaju ovakve i slicne probleme ima osete veliku kvalitativnu razliku u svakodnevnom zivotu jer je ono pre bila velika patnja i nemogucnosta da se skoro ista radi sa prstima.Nadam se da ce melem da ostane tako efikasan kao do sada.Sto se tice kurjioh ociju mozda nisam dovoljno dugo koristio melem pa mi se povratilo ali videcu sada da malo duze stavljam uz onu pauzu od 7 dana.Puno uspeha svima u lecenju.Milan Vrengic Kovin
Zahvalnice:: gorskicar

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Vreme kreiranja strane: 0.170 sekundi
U pogonu je Kunena Forum