Ovde mozete razmeniti vaša iskustva.

Hemoroidi u trudnoći

Više
7 godina 7 meseci pre - 5 meseci 1 nedelju pre #624 od gorskicar
Porodila sam se krajem Aprila meseca ove godine. Donela sam na svet blizance, dva predivna dečaka. Porodjaj je bio jako
komplikovan,bila sam usivena sa 35 konaca, izgubila sam 1,2 lit. krvi i srećom po mene na tome je i ostalo. Sve osim hemoroida, koji
su mi na pomenutu muku samo jos i oni trebali. Bol, krvarenje, šta reći, da ni najgorem neprijatelju ne poželiš..

Komšinica mi je dala preporuku za veoma efikasan lek za hemoroide . Bila sam skeptična, pošteno nisam verovala da nakon mazanja raznim kremama od kojih mi je bilo i gore stanje, postoji neki lek koji me može spasiti pomenutih muka. Nisam imala šta da izgubim i
poručila sam jednu kutiju za probu. :(

Verujte da nakon svega 2 dana!! da, i slovima dva dana mazanja, meni je najpre prestalo krvarenje nakon stolice da bi ubrzo prestao
i nesnosan bol!! Iskrena sam i ovim putem želim da svoje iskustvo podelim sa drugima, slobodno probajte, melem je prirodan, nije
štetan, naprotiv. Čudo jedno. kosultovala sam se i sa svojim lekarom koji mi je rekao da ga slobodno mogu koristiti i tokom dojenja.

Hvala ljudima koji ovo prave.

Dragana, Kraljevo
Last edit: 5 meseci 1 nedelju pre by gorskicar.

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Vreme kreiranja strane: 0.159 sekundi
U pogonu je Kunena Forum